Тема № 188: ОСББ - плюси та мінуси / Чому Влада так наполегливо закликає створювати ОСББ?!


Додати повідомлення
lukki
Чому Влада так наполегливо закликає створювати ОСББ?!
Додано: 5 серпня 2011 р. 0:14
З нами з:
Повідомлень: 24
Silver Poster

В Черкасах після виборів мера, Одарич прибрав до своїх рук усі РЕУ (законним методом старих начальників звільнити не вдалося, тому він придумав чудове слово "реорганізація", скоротивши кількість РЕУ і перетворивши їх у СУБи, тільки таким чином легітимно можна було провести на ці посади лояльних людей). Звісно, що метою цього всього було перенаправлення (НЕМАЛИХ!!!) грошових потоків в "необхідне" русло. Тому здавалося б, навіщо Одаричу персонально агітувати за створення ОСББ?! Адже з кожним створеним ОСББ зменшується грошова база, певні відсотки з якої прикарманюється.

З іншої сторони, цілком зрозуміло, що створенням ОСББ чиновники на місцях хочуть перекласти відповідальність за стан будинків на самих мешканців (тим більше, що 70% житлового фонду потребує негайного капітального ремонту), та покращити "активи свого владного  портфелю". Тоді простіше буде займатися лише "корисною" справою: відчуджувати комунальну власність, будувати платні парковки, роздавати міську землю своїм - робити все те, заради чого вони так рвалися до влади.

Так що ж для них краще - стабільні грошові потоки "зароблені" на бездіяльності комунальних підприємств, чи безтурботне систематичне і цілеспрямоване грабування у майбутньому?

 
admin Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Уникнення відповідальності
Додано: 5 серпня 2011 р. 12:54
З нами з:
01 січня 2010 р. Повідомлень: 1798
Gold Poster

Зі слів чинного мера, можна зробити висновок, що він вже має повне право "умити руки" від підтримки житлового фонду в Черкасах. Як він стверджує, якщо в будинку більше 50% приватизованих квартир, то його мешканці повинні самі про цей будинок піклуватися.

 

Додати повідомлення