ДОПОМІЖНІ ПРОГРАМИ: працюйте ефективніше з нашим веб-сервісом. 

ExcelViewer

Засіб перегляду Excel

Безкоштовний засіб перегляду файлів Excel дозволяє відкривати, переглядати та друкувати згенеровані веб-сервісом звіти в Excel, навіть якщо на комп'ютері не встановлена програма Excel. Крім того, дані із засобу перегляду Excel можна копіювати в інші програми. Але такі операції, як редагування даних, збереження книги або створення нової книги, недоступні.
ExcelViewer

Mozilla Firefox

Швидкий та надійний браузер з різноманітними можливостями, які нададуть Вам змогу використовувати сучасну мережу у повній мірі. Завдяки відкритості процесу його розробки, експерти з усього світу цілодобово піклуються про безпеку вас та ваших особистих даних.
TeamViewer

TeamViewer

Пакет програмного забезпечення для віддаленого контролю комп'ютерів, обміну файлами між двома машинами. Використовується для оперативного надання віддаленої допомоги у разі виникнення проблем з введенням або отриманням даних з нашого сайта.

Підключіть будинок до системи ОСББ-online та отримайте можливість вести облік нарахувань по квартплаті та формувати квитанції цілий рік з моменту реєстрації!
Без будь-якої плати та подальших зобов'язань!

По закінченню терміну дії акції Ви самі вирішуватимете чи підписувати з нами договір, чи ні!

Спробуйте та переконайтеся у реальності переваг використання сучасних інтернет-технологій!

Я хочу розпочати роботу в системі