Тема № 234783: ПРАВОВІ ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ / Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремонт


Додати повідомлення
guv4uk
Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремонт
Додано: 9 березня 2015 р. 12:24
З нами з:
Повідомлень: 3

Доброго дня Шановні учасники форуму. 

Не знаю чи правильно я звертаюсь но все ж таки. 

Будинок з 60 квартир, більше 60% жителів погодились за свої частково кошти поміняти дах. тих же 60% скинули кошти і фактично поміняли кришу, проте не витсачтло коштів ще на деякі роботи, чи можна грамотно чи юридично змусити тих жителів які не здали кошти їх здати.

чи можливо є в когось метод як з такими жителями будинку боротись???

Щиро вдячний за відповідь...)

 
vladimir
Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремон
Додано: 10 березня 2015 р. 9:03
З нами з:
Повідомлень: 555
Gold Poster
Боротись не треба. Але рішення зборів є обов'язковим для всіх. Розуміння того що крім Вас цього не зробить ніхто, є головним.
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремон
Додано: 10 березня 2015 р. 9:25
З нами з:
Повідомлень: 1637
Gold Poster
Володимир а якщо я не є членом ОСББ,  на мене теж поширюється це рішення?

Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 
guv4uk
Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремон
Додано: 10 березня 2015 р. 9:26
З нами з:
Повідомлень: 3

Доброго дня дякую за відповідь. А чи є правомірним подати на суд на тих житилів боржників???? 
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремон
Додано: 10 березня 2015 р. 13:02
З нами з:
Повідомлень: 1637
Gold Poster

На жаль, Володимир як це буває у 90% відповів вам але взагалі. Якщо власник не є членом об'єднання, то примусити його сплатити додатково окрім сплати на утримання будинку, шкода, але зараз не можливо. Лише на особистій домовленості або якщо ви пропишете додаткові сплати у договорі про участь в утримані .....

ст. 10 ЗУ Вам необхідно зареєструватися для того, щоб переглядати прихований текст , абзац 5-й " Рішення загальних зборів, прийняте відповідно до статуту, є 

обов'язковим для всіх членів об'єднання." 
 

>> guv4uk
Доброго дня дякую за відповідь. А чи є правомірним подати на суд на тих житилів боржників???? 

Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 
guv4uk
Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремон
Додано: 10 березня 2015 р. 19:59
З нами з:
Повідомлень: 3

Це я зрозумів, дякую за відповідь, вибачте можливо задаю сішні запитання проте я новачок мене. А такий варіант є правоміпний. Чи можна підняти плату за квадратний метр наприклад на 1 рік. для тих жителів які не погоджуються оплатити додатковий збір на ремон даху, точніше боржників, звичайно після того як на зборах білше половину жителів погодились.
 
vladimir
Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремон
Додано: 11 березня 2015 р. 12:32
З нами з:
Повідомлень: 555
Gold Poster
Рішення про розмір внесків, які зкладаються в кошторис, затверджується на загальних зборах на рік. Щодо боржників то річь про стягування можна вирішити через суд.
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремон
Додано: 11 березня 2015 р. 20:47
З нами з:
Повідомлень: 1637
Gold Poster

Володимир, як Ви вважаєте ви відповіли на питання ?

Прийняти на зборах ви можете що завгодно, хоч збір коштів для польоту у космос )))) Я би не радави так робити, наступного разу закладіть все в один для всіх однаковий цільовий внесок. А те що Ви хочете зробити у суді розіб'ється в прах.   


>> vladimir
Рішення про розмір внесків, які зкладаються в кошторис, затверджується на загальних зборах на рік. Щодо боржників то річь про стягування можна вирішити через суд.


Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 
vladimir
Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремонт
Додано: 12 березня 2015 р. 9:36
З нами з:
Повідомлень: 555
Gold Poster
Если мозгов нет, то можно и в космос. Я вкладываю в понятие взносов те расходы которые необходимы покрыть ОСББ на протяжении года.
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремонт
Додано: 12 березня 2015 р. 9:44
З нами з:
Повідомлень: 1637
Gold Poster

И снова зарасти, прочтите заданный вопрос раза три а потом отвечайте, и учитываете то что Ваш оппонент новичок, и то как Вы ответили приведет к не компетенции вашего оппоненте перед членами ОСББ через год. 


>> vladimir
Если мозгов нет, то можно и в космос. Я вкладываю в понятие взносов те расходы которые необходимы покрыть ОСББ на протяжении года.


Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 
Юлій Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремонт
Додано: 11 березня 2019 р. 22:43
З нами з:
11 березня 2019 р. Повідомлень: 1

Здавачами додаткових коштів на ремонт будинку незабаром зацікавиться податкова поліція з метою вияснення походження прибутків. При теперішній бідності населення це особливо стосується пенсіонерів, інвалідів, не працюючих. ОСББ  повинно мати накопичувальний фонд, який поповнюється в основному з квартплати, продажі електроенергії по зеленому тарифу та інше.
 
Геннадій2 Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Чи зобов'язаний власник квартири, який не проживає у будинку, у якому створене ОСББ, здавати додаткові кошти на ремонт даху?
Додано: 1 серпня 2019 р. 14:59
З нами з:
1 серпня 2019 р. Повідомлень: 1

 Чи зобов'язаний власник квартири, який не проживає у будинку, у якому створене ОСББ, здавати додаткові кошти на ремонт даху?

 
victor23
Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремонт
Додано: 1 серпня 2019 р. 22:16
З нами з:
Повідомлень: 37
Silver Poster
Безусловно, если есть решение общего собрания о таких взносах. Собственник квартиры в ОСМД, даже не проживающий в этой квартире, является членом объединения, поэтому обязан соблюдать все нормы и правила наравне с проживающими. В Уставе всё прописано...
 
Александр 111
Re: Чи зобовязаний житель будинку здавати додаткові кошти на ремонт
Додано: 4 грудня 2019 р. 22:07
З нами з:
4 грудня 2019 р. Повідомлень: 3

Скажите  пожалуйста,  что входит в дополнительные расходы , вот например  имеет  ли право  собрания решать вопросы,  и  изымать  денежные средства со всех  квартир в пользу  ремонта нескольких окон  отдельных  жителей этого дома?? (как было сказано предстедалем, что она так решила и все остальные жители  дома должны понять чисто по человечески) Те, простым  языком,на балансе у Осбб находится,  только  общее имущество  (крыша, подвал, подъезд,двор и тд) А окна,двери  жителей относятся к общему?  
 

Додати повідомлення