Тема № 798: ПРАВОВІ ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ / Характеристика на мешканця в міліцію


Додати повідомлення
nata
Характеристика на мешканця в міліцію
Додано: 9 липня 2012 р. 21:32
З нами з:
Повідомлень: 35
Silver Poster

Нещодавно мене відвідали працівники міліції з вимогою написати характеристику на мешканця будинку. Коли вони назвали прізвище, я зрозуміла, що не знаю  такого мешканця. Виявилось, що це піднаймач, якого власник зареєстрував у своїй квартирі, але про зміни в складі сім'ї мене повідомлено не було. Звичайно, я характеристику писати відмовилась, оскільки жодною інформацією про цю особу не володію. Через два дні до мене знову прийшли. На цей раз вручили письмове повідомлення про необхідність надання, причому терміново!!! такої характеристики. (У зв'язку з розслідуванням кримінальної справи)
Що порадите? Як мені діяти?
Дякую за будь-яку підказку чи рекомендацію. З повагою Наталя.

 
admin
Re: Характеристика на мешканця
Додано: 10 липня 2012 р. 10:01
З нами з:
01 січня 2010 р. Повідомлень: 1798
Gold Poster

 Напишіть в характеристиці правду: що ви цю особу в очі не бачили. Міліція діє так, бо повинна виконати всі формальності.

 
nashzahist
Re: Характеристика на мешканця
Додано: 10 липня 2012 р. 13:57
З нами з:
Повідомлень: 62
Gold Poster

Не вірно...колего ви кажете...казати про те, що людину не знаєшь це глупо і є не правильною позицією, оскільки в кримінальній справі у тому числі не ставиться питання знайомі люди чи ні...Міліція вимагає надати характеристику на мешканця що зареєстрований за даною адресою. Тому слід її надати на фірміному бланку (бажано) в даному випадку у вигляді довідки-характеристики.

Приклад:

ДОВІДКА-ХАРАКТЕРИСТИКА

Дана РУСАКОВУ Івану Івановичу, 03.06.1983 року народження, мешкаючему за адресою вул. Криворізька, буд. 15, кв. 45 у м.Дніпропетровську. В тому, що до обьєднання співвласників багатоквартирного будинку "ЗРАЗКОВИЙ" на нього скарг та заяв не надходило.

Голова правління ОСББ "ЗРАЗКОВИЙ"                         М.П. ІВАНОВ

                                                                М.П.

Паспортист  ОСББ "ЗРАЗКОВИЙ"                                 І. І. КУРОЧКІНА

 
nata
Re: Характеристика на мешканця
Додано: 10 липня 2012 р. 22:05
З нами з:
Повідомлень: 35
Silver Poster

Дякую за відповіді.
Але ж як бути, якщо в об'єднанні жодних підтверджуючих документів про те, що він в нас зареєстрований, немає. І, швидше за все, він тут не проживає.

 
nata
Re: Характеристика на мешканця
Додано: 10 липня 2012 р. 22:10
З нами з:
Повідомлень: 35
Silver Poster

До речі, хіба не мешканець повинен приходити з проханням надати йому характеристику? Чому до мене прийшли представники міліції?

 
nashzahist
Re: Характеристика на мешканця
Додано: 11 липня 2012 р. 14:07
З нами з:
Повідомлень: 62
Gold Poster

Прийшла міліція бо зберає матеріали справи на обвинуваченого у вчинення злочену, що передбачає кримінальну відповідальність. Законом України у тому числі Кримінальним процесуальним кодексом передбачено обовязок сторони обвинувачення щодо збирання доказів проти обвинуваченого у вчинені нібито злочину і в тому числі і тих, які надалі можуть стати предметом при розгляді справи, обрані запобіжного заходу, міри покарання. тощо. До того ж прийти не завжди є змога навідь за дорученням слідчого, оскільки до обвинуваченого може буди застосована міра запобіжного заходу як тримання під вартою!!! Зауважу що у прикладі жодного слова не має, стосовно того, що особа зареєстрована за місцем проживання!!! Це не є обовязковою вимогою згідно Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"

 
nata
Re: Характеристика на мешканця
Додано: 11 липня 2012 р. 23:27
З нами з:
Повідомлень: 35
Silver Poster

Тоді я тим більше не розумію... Характеристика повинна надаватися за місцем реєстрації чи фактичного місця проживання? Адже логічно, що скарги не можуть надходити на людину, яку ніхто ніколи в нашому будинку не бачив.

 
nashzahist
Re: Характеристика на мешканця
Додано: 13 липня 2012 р. 11:14
З нами з:
Повідомлень: 62
Gold Poster

Характеристика видається лише за місцем проживання, роботи, навчання обвинуваченого у вчинені злочину, тощо! Реєстрація в Україні не визначає та прямо не вказує на обов’язок людини мешкати за місцем своєї реєстрації. Запевняю Вас, що скарги можуть надходити на будь-кого навіть якщо людину мешканці не знають та ніколи не бачили. Приклад: Уявіть я квартирант якого ніхто не бачив та і не знає, прийшов п’яний до дому та включив на повну у 24 год. 00 хв. музику...як правило сусідам це не дуже подобається, вони можуть поскаржитися на мої дії як до об’єднання так і зателефонувати 102...заявивши про злочин.

Увага!!! Тема закрита, відповідей з цього питання не надаю...

 

Додати повідомлення