Тема № 274488: ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ В ОСББ / должен ли платить жилец, если он в тюрьме


Додати повідомлення
gulkoov
должен ли платить жилец, если он в тюрьме
Додано: 26 листопада 2016 р. 15:48
З нами з:
Повідомлень: 123
Gold Poster
есть ли законные основание прекратить начисление взносов в ОСББ, если владелец квартиры сидит в тюрьме
 
svetlana_al Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: должен ли платить жилец, если он в тюрьме
Додано: 26 листопада 2016 р. 16:47
З нами з:
Повідомлень: 564
Gold Poster
Думаю, что нет. Какая разница между владельцем, сидящим в тюрьме, и владельцем, находящимся за границей?
 
pashyrey
Re: должен ли платить жилец, если он в тюрьме
Додано: 26 листопада 2016 р. 17:25
З нами з:
Повідомлень: 589
Gold Poster

основанием для оплаты взносов в ОСББ является факт собственности. Если ты собственник - обязан содержать свою собственность.

Если у человека отправившегося в тюрму собственность не была конфискована, то он обязан её содержать.

 
gulkoov
Re: должен ли платить жилец, если он в тюрьме
Додано: 26 листопада 2016 р. 17:49
З нами з:
Повідомлень: 123
Gold Poster

уже нашел ответ на свой вопрос: Вам необхідно зареєструватися для того, щоб переглядати прихований текст

Суди апеляційної інстанції вважають,  що посилання споживача на фактичне не проживання у придбаних ним приміщеннях не може бути підставою для звільнення його від витрат, пов'язаних з утримання житлового будинку та прибудинкової території. Вірогідно, при такій позиції апеляційних судів, споживач може претендувати на звільнення від сплати лише тих житлово-комунальних послуг, які безпосередньо не стосуються утримання будинку та прибудинкової території (наприклад, вивезення сміття).

 

Існує негативна судова практика судів вищих інстанцій (Верховний Суд України, Вищий адміністративний суд України), відповідно до якої п.6 ч.1 ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» фактично не діє, оскільки суди вважають, що утримання будинку та прибудинкової території проводиться з метою збереження та належного безпечного функціонування житла, а споживач має нести відповідні витрати незалежно від того, чи проживає він у квартирі.

 

Додати повідомлення