Тема № 273434: СТВОРЕННЯ ОСББ / Каков процент проголосовавшей площади дома за тариф считается принятым?


Додати повідомлення
videosens
Каков процент проголосовавшей площади дома за тариф считается принятым?
Додано: 7 жовтня 2016 р. 10:18
З нами з:
Повідомлень: 5

Прошу подсказать каков процент проголосовавшей площади дома за тариф считается принятым. Дело в том, что скоро второе общее собрание жильцов дома. на котором предполагается принятие тарифа и соответственно и бюджета. Ознакомившись с двумя Закона 2866 и 417-8 так и не понял до конца - сколько должно быть процентов "за" чтобы тариф был утвержден. Также прошу указать номер Закона в котором это прописано и номер статьи. Заранее благодарен.
 
svetlana_al Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Каков процент проголосовавшей площади дома за тариф считается принятым?
Додано: 8 жовтня 2016 р. 14:29
З нами з:
Повідомлень: 564
Gold Poster

Статья 10 ЗУ "Об ОСМД" (2866):

"Рішення   про  визначення  переліку  та  розмірів  внесків  і 
платежів співвласників, порядок управління та користування
спільним майном, передачу у користування фізичним та юридичним
особам спільного майна, а також про реконструкцію та капітальний
ремонт багатоквартирного будинку або зведення господарських споруд
вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менш як дві
третини загальної кількості усіх співвласників, а в разі якщо
статутом не передбачено прийняття таких рішень, - більшістю
голосів."

 
Лёлик
Re: Re: Каков процент проголосовавшей площади дома за тариф считается принятым?
Додано: 10 лютого 2017 р. 15:27
З нами з:
Повідомлень: 69
Gold Poster

День добрый! Меня интересует каким  количеством голосов  избирается правление, ввод новых членов правления в уже действующее правление и избрание представителей от объединения (п.4 типового устава)? Спасибо за ответ.

>> svetlana_al

Статья 10 ЗУ "Об ОСМД" (2866):

"Рішення про визначення переліку та розмірів внесків і 
платежів співвласників, порядок управління та користування
спільним майном, передачу у користування фізичним та юридичним
особам спільного майна, а також про реконструкцію та капітальний
ремонт багатоквартирного будинку або зведення господарських споруд
вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менш як дві
третини загальної кількості усіх співвласників, а в разі якщо
статутом не передбачено прийняття таких рішень, - більшістю
голосів."


 
Іван Пришляк
Re: Каков процент проголосовавшей площади дома за тариф считается принятым?
Додано: 10 лютого 2017 р. 15:33
З нами з:
Повідомлень: 1

Достатньо для створення ОСББ 54 % голосів від загальної площі?

 
Maximov
Re: Re: Каков процент проголосовавшей площади дома за тариф считается принятым?
Додано: 10 лютого 2017 р. 19:57
З нами з:
Повідомлень: 355
Gold Poster

Достатньо 51%

Стаття 6. Створення об'єднання. Скликання і проведення
установчих зборів об'єднання

Рішення  вважається  прийнятим,  якщо  за нього проголосувало 
більше половини загальної кількості усіх співвласників.
{ Частина дев'ята статті 6 в редакції Закону N 417-VIII ( 417-19 ) 
від 14.05.2015 } 


>> Іван Пришляк

Достатньо для створення ОСББ 54 % голосів від загальної площі?


 
Ігор Кравець Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Каков процент проголосовавшей площади дома за тариф считается принятым?
Додано: 28 травня 2017 р. 15:31
З нами з:
Повідомлень: 4

Цікаво що законодавець мав на увазі 

вважається  прийнятим,  якщо за нього проголосувало не менш як дві 
третини загальної кількості усіх співвласників, а в разі якщо
статутом не передбачено прийняття таких рішень, - більшістю
голосів."

А якщо статутом передбачено прийняття таких рішень, але 60% площі, тоді все одно виходить що мають голосувати не менше 2/3 співвласників?

Якщо в статуті взагалі не передбачено прийняття таких рішень, то тоді тільки більше 50%? Якщо в статуті просто передбачено що на загальних зборах можна прийняти таке рішення, то вже одразу не менше 2/3?

 
Ivan Kizenko Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Каков процент проголосовавшей площади дома за тариф считается принятым?
Додано: 5 травня 2021 р. 23:10
З нами з:
Повідомлень: 4

+1

Не зрозуміло як це тлумачити: "...а в разі якщо статутом не передбачено прийняття таких рішень, - більшістю голосів."

Чи є якийсь спосіб затвердити тариф меншою ніж 2/3 кількістю голосів?

 

Додати повідомлення