Тема № 260174: ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ В ОСББ / Плата за приватизовану землю


Додати повідомлення
buh.polkarkom@gmail.com
Плата за приватизовану землю
Додано: 21 квітня 2016 р. 12:14
З нами з:
Повідомлень: 1

Доброго дня! Вирішуємо питання: чи приватизувати землю під нашим багатоповерховим будинком та прибудинкову територію. А "загвоздка" в чому? Є пільговики (пенсіонери, інваліди тощо), які звільнені від цього податку. І є сума плати за землю. Чи вона зменшується якось пропорційно на цих пільговиків чи вся повна сума "лягає" на гаманці всіх непільговиків? На загальних зборах було подано інформацію, що вона зменшується, але я не впевнена в цьому. Будь ласка, пояніть. І якщо можна з посиланням на нормативні акти. Дякую.
 
gulkoov
Re: Плата за приватизовану землю
Додано: 8 травня 2016 р. 19:26
З нами з:
Повідомлень: 123
Gold Poster

если госуд акт на землю будет оформлен на юридическое лицо (я пока в общем о юр лицах), то юр лицо и платит за землю без всяких льгот. акта нет - не платит.

смотрите НКУ: Вам необхідно зареєструватися для того, щоб переглядати прихований текст

269.1. Платниками податку є:

269.1.1. власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);

269.1.2. землекористувачі.

269.2. Особливості справляння податку суб'єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, встановлюються Вам необхідно зареєструватися для того, щоб переглядати прихований текст цього Кодексу.

Стаття 270. Об'єкти оподаткування земельним податком

270.1. Об'єктами оподаткування є:

270.1.1. земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;

270.1.2. земельні частки (паї), які перебувають у власності.

Стаття 282. Пільги щодо сплати податку для юридичних осіб

282.1. Від сплати податку звільняються:

282.1.1. санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів;

282.1.2. громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці.

Зазначені підприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою пільгою, який надається уповноваженим органом відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

У разі порушення вимог цієї норми зазначені громадські організації інвалідів, їх підприємства та організації зобов’язані сплатити суми податку за відповідний період, проіндексовані з урахуванням інфляції, а також штрафні санкції згідно із законодавством;

282.1.3. бази олімпійської та паралімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

282.1.4. дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

Согласно Земельного кодекса Вам необхідно зареєструватися для того, щоб переглядати прихований текст :

Стаття 42. Земельні ділянки багатоквартирних будинків

пункт 2. Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, передаються безоплатно у власність або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

А порядка пока нет.... Так что...пока не будет передано....налоговая пусть отдыхает...

Приватизировать ОСББ землю сейчас не сможет...Нет порядка (Кабмина). 

 
gulkoov
Re: Плата за приватизовану землю
Додано: 8 травня 2016 р. 19:27
З нами з:
Повідомлень: 123
Gold Poster
непонятный форум..вечно фон дурацкий вылезет
 
osbb604
Re: Плата за приватизовану землю
Додано: 4 грудня 2016 р. 2:35
З нами з:
29 листопада 2016 р. Повідомлень: 16
Bronze Poster
Яким чином прибудинкова територія має передаватися для ОСББ?
 
svetlana_al Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Плата за приватизовану землю
Додано: 4 грудня 2016 р. 16:41
З нами з:
Повідомлень: 564
Gold Poster
Наскільки мені відомо, механізму для ОСББ ще немає.
 

Додати повідомлення