Тема № 259343: СТВОРЕННЯ ОСББ / жилищный фонд, лицевой счет


Додати повідомлення
ANZHE
жилищный фонд, лицевой счет
Додано: 12 березня 2016 р. 20:01
З нами з:
Повідомлень: 1

Добрый день, помогите, пожалуйста, разъяснением по некоторым вопросам! Сейчас активно решается вопрос о создании ОСМД в доме, в свзи с этим возникли вопросы, в которх жильцы не могу разобраться сами. 1 - правда ли, что после создания ОСМД дом выходит из жилищного фонда? 2 - могут ли жильцы дома вступать в это новоиспеченное ОСМД со своими старыми лицевыми счетами?либо же нужно заключать новые договора со всеми поставщиками услуг?
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: жилищный фонд, лицевой счет
Додано: 13 березня 2016 р. 15:38
З нами з:
Повідомлень: 1641
Gold Poster
1.Багатоквартирні будинки не є комунальною власністю, вони належать Вам співвласникам. Що Ви маєте на увазі вийде з житлового фонду? 
2. При створенні ОСББ у власників залишаються прямі договори з надавачами  послуг, об'єднання у разі обрання самостійну форму управління будинком укладають договори на кому.електроенергію, ліфти далі по бажанню сміття, вода, опалення. Але радимо  як можно більше залишати прямі договори власник- постачальник.  Особливі рахунки зміняться лише на утримання будинку, при бажанні їх можна залишити ті самі, але пам'ятайте що все починається з нуля.   

Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 

Додати повідомлення