Тема № 258909: СТВОРЕННЯ ОСББ / Чи можна змінювати або доповнювати деяки пункти Типового статуту?


Додати повідомлення
cococha
Чи можна змінювати або доповнювати деяки пункти Типового статуту?
Додано: 22 лютого 2016 р. 15:45
З нами з:
Повідомлень: 9

Чи можна змінювати або доповнювати деяки пункти Типового статуту ?

 Наприклад, чи можливо змінити "Співвласники мають право знайомитися з рішеннями (протоколами) загальних зборів, затвердженими такими рішеннями документами та за власний рахунок робити з них копії та виписки."

на 

Співвласники мають право знайомитися з рішеннями (протоколами) загальних зборів, затвердженими такими рішеннями документами, під розписку в зошиті обліку ознайомлень мешканців з Статутними та іншими документами ОСББ в присутності голови правління,керуючого та бухгалтера.

 
Columbina
Re: Чи можна змінювати або доповнювати деяки пункти Типового статуту?
Додано: 22 лютого 2016 р. 16:00
З нами з:
Повідомлень: 105
Gold Poster

 Предложенными изменениями

1. вы ограничиваете права собственников.

2. зачем это вносить в Устав?

ИТОГО: НЕТ

 
vitsens
Re: Чи можна змінювати або доповнювати деяки пункти Типового статуту?
Додано: 20 березня 2016 р. 19:26
З нами з:
Повідомлень: 1

Прошу допомоги. Наш теперішній «голова» відмовляється вносити деякі пункти до нової редакції статуту, а саме;

 

I. Загальні положення

п. 2 Об'єднання діє відповідно до Законів України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку",  чинного законодавства України та Статуту.

 

  • VПрава і обов'язки співвласників

1. Співвласник має право:

  • брати участь в управлінні об'єднанням особисто або через представника,  у порядку визначеному Законами України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку"   і Статутом об'єднання;

{ п. 1, Ст. 6 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку"}

 

Відповідь «голови» «Не доцільно, оскільки це не є профільний закон».
            Чи можемо ми керуватися Законом України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" в управлінні ОСББ?

З повагою, Віталій.

 
Atosik
Re: Чи можна змінювати або доповнювати деяки пункти Типового статуту?
Додано: 20 жовтня 2020 р. 18:28
З нами з:
20 вересня 2019 р. Повідомлень: 5

Законом України не "можемо" керуватись, а ПОВИННІ керуватись !!!)))

Atosik
 
osbb950
Re: Чи можна змінювати або доповнювати деяки пункти Типового статуту?
Додано: 11 листопада 2020 р. 16:46
З нами з:
27 січня 2018 р. Повідомлень: 6

Доброго дня.

Ваш голова правильно робить, що відмовляється, оскільки те, що пропонується внести є в законі і не має сенсу його дублювати в Статуті, оскільки цей закон є профільний. І якщо це не буде передбачено статутом, буде застосовано в силу Закону.

А за внесення змін необхідно заплатити, вистояти в чергах на реєстрацію.

А в умовах карантину це нереально. 

 

Додати повідомлення