Тема № 258481: СТВОРЕННЯ ОСББ / Чи мають власники кладовок додаткову кількість голосів на зборах


Додати повідомлення
AB
Чи мають власники кладовок додаткову кількість голосів на зборах
Додано: 2 лютого 2016 р. 11:21
З нами з:
Повідомлень: 2

В нашому будинку кладовки знаходяться у власності деяких мешканців, й були придбані ними у власність ще при здачі будинку в експлуатацію. При розрахунку відповідно до ст. 6 "Кожний співвласник (його представник) під час голосування має кількість голосів, пропорційну до частки загальної площі квартири або нежитлового приміщення співвласника у загальній площі всіх квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку." чи зараховується площа таких кладовок, підвалів до загальної площі квартири або нежитлового приміщення співвласника? Якщо ні, то за, наприклад, світло в таких кладовках повинно сплачувати все ОСББ?

 
zosyas1
Re: Чи мають власники кладовок додаткову кількість голосів на зборах
Додано: 8 лютого 2016 р. 11:19
З нами з:
Повідомлень: 53
Gold Poster
Подскажите пожалуйста . ФОП купила несколько подвалов у застройщика в нашем доме. Стали членом нашего ОСББ.Сейчас в подвале - магазин. Вывоз мусора и уборку прилегающей территории осуществляют сами. Можно ли на их квадратуру начислять адм. расходы ОСББ , например з/п головы и бухгалтера , канцтовары и стоимость тех же услуг ОСББ -онлайн
 
maximov
Re: Чи мають власники кладовок додаткову кількість голосів на зборах
Додано: 8 лютого 2016 р. 15:18
З нами з:
Повідомлень: 355
Gold Poster
так
 
AB
Re: Re: Чи мають власники кладовок додаткову кількість голосів на зборах
Додано: 8 лютого 2016 р. 15:23
З нами з:
Повідомлень: 2


>> maximov
так
це ви відповіли на перше чи на друге питання
 
wl.pr
Re: Re: Чи мають власники кладовок додаткову кількість голосів на зборах
Додано: 12 лютого 2016 р. 15:18
З нами з:
Повідомлень: 22
Silver Poster

Если мусор и уборку прилегающей территории они осуществляют сами, то тогда, заставить их платить больше нельзя.

Согласно статьи 20 ЗУ "Про ОСББ", на содержание общего имущества все платят одинаково
Стаття 20. Визначення часток внесків і платежів на утримання,
експлуатацію та ремонт спільного майна
Частка співвласника у загальному обсязі внесків і платежів на
утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і
капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у
багатоквартирному будинку встановлюється пропорційно до загальної
площі квартири (квартир) та/або нежитлових приміщень, що
перебувають у його власності. Частка участі співвласника квартири та/або нежитлового
приміщення визначається відповідно до його частки як співвласника
квартири та/або нежитлового приміщення.


>> zosyas1
Подскажите пожалуйста . ФОП купила несколько подвалов у застройщика в нашем доме. Стали членом нашего ОСББ.Сейчас в подвале - магазин. Вывоз мусора и уборку прилегающей территории осуществляют сами. Можно ли на их квадратуру начислять адм. расходы ОСББ , например з/п головы и бухгалтера , канцтовары и стоимость тех же услуг ОСББ -онлайн
 
maximov
Re: Re: Re: Чи мають власники кладовок додаткову кількість голосів на зборах
Додано: 12 лютого 2016 р. 17:04
З нами з:
Повідомлень: 355
Gold Poster

Якщо до прикладу у Вас внесок 2,10грн.. то для низ зазначте 1,4грн., не обов'язково розписувати на що саме, статті видатків у всіх однакові, просто внески можуть бути різні.


>> AB


>> maximov
так
це ви відповіли на перше чи на друге питання
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Чи мають власники кладовок додаткову кількість голосів на зборах
Додано: 13 березня 2016 р. 11:07
З нами з:
Повідомлень: 1641
Gold Poster

Що стосується власності: 

1. Чи є у власників які ще до будівництва купили кладові держаний документ який підтверджує право власності на таке приміщення.

2. На який підставі забудовник продав підвал - що є спільною сумісною власністю. Якщо і були законні підстави то чи дозволили мешканці з підвалу робити магазин?  


Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 

Додати повідомлення