Тема № 257585: ПРАВОВІ ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ / Квартира чи тимчасове помешкання


Додати повідомлення
vivchar1992
Квартира чи тимчасове помешкання
Додано: 2 грудня 2015 р. 20:10
З нами з:
Повідомлень: 6

Доброго дня. Я вступив у пайову участь у будівництво будинку. Здача моєї секції планується на 31 грудня цього року. Кілька днів тому у інтернеті зявилася стаття про ряд порушень при будівництві мого будинку, але найбільше мене занепокоїв той факт що третина квартир у будинку записані як приміщення для тимчасового проживання. Ось посилання на статтю Вам необхідно зареєструватися для того, щоб переглядати прихований текст   У статті сказано що ці дані записані у пояснювальній записці до будинку, але я просив показати цю записку у забудовника, а вони відповіли що не знають що це таке, і такої записки в них немає. Натомість показали технічний паспорт на квартиру з попердніх секцій, які вже здані, мов все добре, люди заселяються і живуть. Як діяти в такій ситуації? Чи повинна бути пояснювальна записка до проекту будинку у забудовника? Чи можна перевірити правдивість цієї інформації, чи це просто заказна стаття відконкурентів забудовника? Я сплатив тільки 5-7 відсотків від загальної вартості, тому а решту суми маю сплатити на наступному тижні, тому боюся, що заплачу за квартиру а отримаю тимчасове приміщення доя проживання, як сказанов статті. Донечі, у договорі, який я підписував з забудовником, обєкт нерухомості значиться як квартира. 
 
pashyrey
Re: Квартира чи тимчасове помешкання
Додано: 2 грудня 2015 р. 21:58
З нами з:
Повідомлень: 589
Gold Poster

почитав. посміявся.

автор пише про численні порушення закону з якими нібито гуртом всі борються. але при цьому все що цей гурт ніби-то вчинив це написав депутатові. не в прокуратуру, не до суду, не до ДАБІ, а депутатові, карл!!! :)))

а перелік порушень просто вражає. Нема другого ліфта! Нема балкону!! Вікна на північ!!!!

та у нас кожен другий балкон в крані зашклений на порушення цих ДБНів і всі 100% квартир. Я можу назвати так само як ті "єксперти" в статті з десяток порушень ДБНів та ГОСТів у свой власній квартирі. :)

 
vivchar1992
Re: Квартира чи тимчасове помешкання
Додано: 2 грудня 2015 р. 22:03
З нами з:
Повідомлень: 6

Та я за ці порушення не особливо переживаю, розумію шо ідеальних, збудованих по стандартах будинків немає. Мене більше хвилює проблема яку я описав в своєму повідомленні
 
pashyrey
Re: Квартира чи тимчасове помешкання
Додано: 2 грудня 2015 р. 22:15
З нами з:
Повідомлень: 589
Gold Poster

пояснювальна записка це не документ. це просто коментар до документу - проекту.

я так розумію що будують малосімейку про що й написали. нема такого поняття як квартири для тимчасового проживання. є житлові та нежитлові приміщення. в залежності від цього статусу ви зможите або ні зареєструватись там, зможете або ні отримати тарифи за світло, воду, газ як для населення чи як для комерційних приміщень.

читайте власний договір - якщо там "квартира" то нема про що переживати. Якщо ж "приміщення" тоді вас забудовник розвів.

 
vivchar1992
Re: Квартира чи тимчасове помешкання
Додано: 7 грудня 2015 р. 12:11
З нами з:
Повідомлень: 6

І ще одне. Земля, на якій здійснюється будівництво є власністю міської ради і надана в оренду забудовнику до 2024 року. Менеджери запевняють, що після здачі будинку його жителі зможуть звернутися до міської ради для надання землі у довічне користування. Скажіть, чи не може на цьому підгрунті виникнути будь-яких проблем? Тобто чи мають право жителі будинку який стоїть на орендованій землі вимагати у міської ради надати цю землю у довічне користування, та чи може міська рада відхилити це клопотання? І взагалі, яким нормативно-правовим актом регулюються такого роду питання. 

 

Додати повідомлення