Тема № 256946: СТВОРЕННЯ ОСББ / Голосування на установчих зборах осбб


Додати повідомлення
Abramovich24
Голосування на установчих зборах осбб
Додано: 12 жовтня 2015 р. 23:02
З нами з:
Повідомлень: 2

доброї ночі. Підскажіть будь ласка для голосування на установчих зборах представнику які потрібні документи? 
 
Maximov
Re: Голосування на установчих зборах осбб
Додано: 13 жовтня 2015 р. 7:41
З нами з:
Повідомлень: 355
Gold Poster
Довіреність
 
abramovich24
Re: Голосування на установчих зборах осбб
Додано: 13 жовтня 2015 р. 23:58
З нами з:
Повідомлень: 2

Довіреність потрібно нотаріально посвідчувати?
 
Maximov
Re: Голосування на установчих зборах осбб
Додано: 14 жовтня 2015 р. 9:10
З нами з:
Повідомлень: 355
Gold Poster
так
 
Andrew
Re: Голосування на установчих зборах осбб
Додано: 12 листопада 2015 р. 12:33
З нами з:
Повідомлень: 13
Bronze Poster

Інститут місцевого розвитку пропонує до вашої уваги приклад заповнення протоколу установчих зборів ОСББ та листків письмового опитування до нього, згідно з вимогами останніх змін до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

Зауважте, будь ласка, що в основі лежить форма протоколу, затверджена наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.08.2015 р. № 203. Хоча закон і не вимагає складання протоколу при створенні ОСББ за цією формою, ми рекомендуємо її використовувати. Адже вона повною мірою відображає вимоги закону до вмісту протоколу і допоможе вам уникнути помилок.

Водночас, користуючись тим, що у випадку зі створенням ОСББ ми не зобов’язані неухильно дотримуватися затвердженої форми, ми внесли до неї незначні зміни, які полегшують складання протоколу, як-от: окремо зазначили дати проведення зборів і складання протоколу та виділили інформацію про представника співвласника в окрему колонку.

Для того, щоб вам було легше вносити свої дані на основі нашого прикладу, всі змінні відомості ми виділили шрифтом синього кольору.

Для заповнення протоколу і листків письмового опитування ми вигадали умовний 10-квартирний будинок та його співвласників. Інформація про них наведена в окремому файлі. Сподіваємося, це допоможе вам розібратися в протоколі.

Зверніть увагу, що в умовному прикладі один зі співвласників - територіальна громада - не надіслав свого представника на установчі збори та не визначив особи, уповноваженої від нього підписати листок письмового опитування. Тому, по завершенню строку для проведення письмового опитування, наш умовний протокол було складено без результатів голосування від імені територіальної громади.

Джерело: Вам необхідно зареєструватися для того, щоб переглядати прихований текст

 
Сержик Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Голосування на установчих зборах осбб
Додано: 19 січня 2019 р. 2:47
З нами з:
14 січня 2019 р. Повідомлень: 5

Чи можно використовувати "Листок письмового опитування співвласника"на установчих зборах? Чи на установчих зборах треба використовувати iнший бланк для голосування?
 

Додати повідомлення