Тема № 235885: ПРАВОВІ ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ / Договір на постачання електроенергії між ОСББ та забудовником


Додати повідомлення
Nick Palchyk
Договір на постачання електроенергії між ОСББ та забудовником
Додано: 5 липня 2015 р. 10:47
З нами з:
Повідомлень: 1

доброго дня!

підскажіть, будь-ласка, правомірність заключення договору між осбб та забудовником на постачання електроенергії. електропідстанція досі не передана на баланс РЕС, індивідуальні договори відповідно не підписані, тариф сплачується 1.4 грн.

даний договір забудовник вимагає підписати як черговий крок на шляху передачі підстанції на баланс РЕС. у випадку непідписання договору забудовник погрожує відімкнути будинок від електропостачання.

як уникнути відімкнення будинку в даній ситуації? як пришвидчити підписання індивідуальних договорів з РЕС?

 
Maximov
Re: Договір на постачання електроенергії між ОСББ та забудовником
Додано: 5 липня 2015 р. 17:10
З нами з:
Повідомлень: 351
Gold Poster

Зовсім не зрозуміла ситуація, яке ви маєте відношення до забудовника як до постачальника ел.енергії вам, це вже якісь маніпуляції і махінації з сторони забудовника ну і як завжди тупість РЕС.

Індивідуальні договори мешканці будинку підписують на пряму з РЕС, ОСББ на пряму з РЕС, посередників немає бути., вам розово на балансі кого та підстанція, вас як кінцевого споживача це не стосується.

Забудовник Вас дурить, не поспішайте підписувати договір, хоча шлях вирішення цієї проблеми не швидкий, подібну ситуацію зараз переживає наше ОСББ.

Наш РЕС вимагає від нашого ОСББ право власності на будинок............ я в шоці (((((

Хоча закон як дишло, а щодо підстанції яка досі на балансі забудовника то це проблема міськради, вони між собою нехай і бодаються.

Почитайте цю статтю http://gazeta.dt.ua/ECONOMICS/domove_pitannya_rozbirki_zi_schaslivim_kintsem.html


Галина
 
Богдан Петрович
Re: Договір на постачання електроенергії між ОСББ та забудовником
Додано: 6 липня 2015 р. 11:37
З нами з:
Повідомлень: 33
Silver Poster
Доброго дня! Ви ж розумієте, що тариф 1,40 грн/кВт- це той тариф що забудовник сплачує, як юр. особа-забудовник,-він вас хоче просто надути на гроші-, бо якщо ви напряму заключите договори з РЕС: окремо кожна квартира-тарифи відповідно 0,366/0,63/1,37грн/кВт,окремо Ваше ОСББ-тариф 0,63грн/кВт(клас використання 2). От і рахуйте різницю: чи по 1,40 чи 0,366 і 0,63грн/кВт !!!
 
pashyrey
Re: Договір на постачання електроенергії між ОСББ та забудовником
Додано: 6 липня 2015 р. 12:53
З нами з:
Повідомлень: 589
Gold Poster

ну чому одразу "надути".

забудовник отримує світло по 1,4. він не буде собі в збиток перепродавати його за нижчою ціною.

у власників квартир в новобудові на вибір два варіанти - чекати коли РЕМ прийме електромережі від забудовника і підпише договори з мешканцями на ціну по 36коп, або купити світло зараз у забудовника по тій ціні яку платить той РЕМу. Якби забудовник хотів наваритись то і ціну б пропонував вищу ніж та по якій він платить. 

скажу більше - це типова ситуація для новобудов, але в більшості випаків забодовники перепродають електрику неофіційно, без всяких договорів.

 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Договір на постачання електроенергії між ОСББ та забудовником
Додано: 11 липня 2015 р. 0:43
З нами з:
Повідомлень: 1630
Gold Poster

А забудовник має право продавати електричну енергію? І мабуть хтось ще не вивчив зміни до ЗУ "Про ОСББ" в яких чітко прописано який тариф повинен бути, а бути він повинен такий як для населення. 

Забудовник потрібен передати підстанцію на баланс в РЕС, а якщо Вона йому потрібно то ОСББ підписує договір з РЕС а забудовник платить за спожиту енергію за мінусом ОСББ.


Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 
annushka999@ukr.net
Re: Договір на постачання електроенергії між ОСББ та забудовником
Додано: 24 січня 2017 р. 4:18
З нами з:
24 січня 2017 р. Повідомлень: 1

У нас ситуация аналогичная. Застройщик создал управляющую компанию с которой нам пришлось заключить договора на обслуживание. Управляющая компания нам продает электричество по тарифам нежилого фонда (при этом официальный тариф нежилого фонда в 5 раз меньше чем у нас). Управляющая компания объясняет это тем что у нас здание (дом) - нежилой фонд и потери электричества - 15% (наверное управляющая компания себе счетчик не поставила и называет это потерями). Хотя в доме есть помещения жилого и нежилого фонда!!!. На прямую заключить договора с электрокомпанией и водоканалом нам не разрешают, просто не выдаю документы. Я считаю нас обманывают! Так ли это? Что нам делать?
 

Додати повідомлення