Тема № 223514: СТВОРЕННЯ ОСББ / Вступ власників квартир до ОСББ


Додати повідомлення
optymal
Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 4 липня 2014 р. 22:57
З нами з:
Повідомлень: 32
Silver Poster

Доброго дня!

 Підкажіть, будь ласка, чи потрібно власникам квартир подавати заяву (чи інший документ)  на членство у ОСББ? У нас ОСББ створене вже місяць , на установчих зборах були присутні 75 % власників,які одноголосно проголосували за створення ОСББ. Чи вони автоматично стають членами об"єднання? Чи потрібно підписувати з мешканцями договір? Якщо да- то якої форми ?

Дякую)

 
vladimir
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 5 липня 2014 р. 11:30
З нами з:
Повідомлень: 555
Gold Poster
Заяву писати не обов'язково, хоча для нових власників квартир я б рекомендував на зборах приймати у члени. Що стосується договору, укладайте. Це правові стосунки. Якщо у Вас є управитель то ось http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/tipovij-dogovr-osbb-vdnosin-vlasnikv-zhitlovih--nezhitlovih-primshhen-ta-upravitelja-28825
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 5 липня 2014 р. 11:35
З нами з:
Повідомлень: 1641
Gold Poster
Що до членства, якщо на зборах не було рішення про членство, то кожний власник квартири повинен письмово звернутися до ОСББ з заявою про вступ. Я вам раджу навіть якщо і було рішення на зборах все одно зберіть заяви. Далі хто має право приймати рішення що до вступу потрібно читати ваш статут (ст.9 закону про ОСББ:

- Членство в об'єднанні є добровільним і може набуватися одночасно з створенням об'єднання

при проведенні установчих зборів, а також індивідуально, на основі письмової заяви, в будь-який момент його існування.
- Членство в об'єднанні розпочинається на підставі поданої письмової заяви власника

за згодою об'єднання. Порядок прийняття до об'єднання визначається статутом.)

Що стосується договорів між мешканцями так вони потрібні (ст.13 ЗУ Про ОСББ), потрібні не тільки тому що є в законі, а тому що коли ви будите звертатися до

суду стосовно боржників у Вас 100% шанс на перемогу, без договору будуть проблеми ( Право на звернення до суду виникає у об'єднання через шістдесят

днів з дня припинення платежів або відмови в укладенні договору. ст.13 ЗУ про ОСББ )


Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 
Olexandr
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 19 вересня 2014 р. 9:28
З нами з:
Повідомлень: 2

Вітаю!

1.Підкажіть, яким чином сплачують комунальні платежі члени ОСББ (власники нежитлових прміщень).


 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 19 вересня 2014 р. 11:37
З нами з:
Повідомлень: 1641
Gold Poster

Доброго дня. З початку зазначимо що там де створено ОСББ комунальних платежів не має, це навівається внески. Нежитлові приміщення не чим не відрізняються від інших приміщень і повинні брати участь в утриманні будинку та прилеглої території а також в усіх інших фондах об'єднання.

Розмір внеску внеску визначають загальні збори об'єднання та відображається в щорічному кошторису, тобто як загальні збори вирішать так і буде, в рамках чинного законодавства.   

 

Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 
Kievred
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 27 липня 2015 р. 14:39
З нами з:
Повідомлень: 2

При создании ОСББ в новом доме если право собственности оформили допустим 10% от всех потенциальных собственников. Эти 10% могут собрать кворум для создания ОСББ?
 
vladimir
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 28 липня 2015 р. 8:55
З нами з:
Повідомлень: 555
Gold Poster
В новом законе 417 посмотрите как определяется кворум, там от площади. Есть проект протокола собрания http://proosbb.info/2015/07-23/15:11/proekt-nakazu-minregionu-pro-zatverdzhennya-formi-protokolu-zboriv-spivvlasnikiv-bagatokvartirnogo-budinku.html
 
Kievred
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 28 липня 2015 р. 10:59
З нами з:
Повідомлень: 2

Спасибо за Ваш ответ. А если ОСМД создано до принятия этого Закона 1.07.15 Вопрос уже о существующем ОСМД и его легитимности..создано в 2015 до принятия последнего Закона.
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 29 липня 2015 р. 1:49
З нами з:
Повідомлень: 1641
Gold Poster

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТ!!!!!!!!!!!

Уберите этого фейка с сайта!!!!!!!!

Владимир, я конечно все понимаю, хочется писать, но я Вынужден обратиться к администрации сайта поставить Вас в игнор. За сегодня это уже второй  ответ поданный Вами, который не соответствует не каким нормам вот Вам необхідно зареєструватися для того, щоб переглядати прихований текст. Сори но Вы не эксперт, а анти эксперт.

На сайте ПроОСББ выложена информация для Собрания совладельцев (для домов в которых не создано ОСББ и не собираются его создавать, а только для выбора управителя ). Для ОСББ есть "Установчі збори" и "Збори ОСББ" Для ОСББ ничего не поменялось, кроме письменного опроса и тот проводиться на усмотрение общего собрания с соблюдением ст.10 закона 417-8.


>> vladimir
В новом законе 417 посмотрите как определяется кворум, там от площади. Есть проект протокола собрания http://proosbb.info/2015/07-23/15:11/proekt-nakazu-minregionu-pro-zatverdzhennya-formi-protokolu-zboriv-spivvlasnikiv-bagatokvartirnogo-budinku.html


Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 
vladimir
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 29 липня 2015 р. 10:03
З нами з:
Повідомлень: 555
Gold Poster
Читай п. 6 ст. 10 ЗУ 417. Опрос проводиться если не набрали голосов для принятия решения.
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 29 липня 2015 р. 11:35
З нами з:
Повідомлень: 1641
Gold Poster

Не читай, а ЧИТАЙТЕ, или Вы за Ваш век не научились проявлять уважение к собеседнику?  

Понятия кворума ВООБЩЕ НЕТ!, и еще раз площади не для ОСББ


>> vladimir
Читай п. 6 ст. 10 ЗУ 417. Опрос проводиться если не набрали голосов для принятия решения.


Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 
serik80
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 1 серпня 2015 р. 17:34
З нами з:
Повідомлень: 260
Gold Poster
сколько пришло столько и пришло, все остальное при опросе за 15 дней!правильно!?
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 2 серпня 2015 р. 0:23
З нами з:
Повідомлень: 1641
Gold Poster

так


>> serik80
сколько пришло столько и пришло, все остальное при опросе за 15 дней!правильно!?

Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 
тихвинский
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 21 вересня 2015 р. 17:46
З нами з:
Повідомлень: 30
Silver Poster
Добрый вечер, разъясните пожалуйста такой вопрос: сегодня звонила в расчетный отдел горводоканала г. Днепропетровска, они сказали, что при ОСББ все владельцы индивидуально  перечисляют платежи на р/с ОСББ, а уже ОСББ обязаны перечислять им!!!!!!! Так ли это? 
 
serik80
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 21 вересня 2015 р. 18:41
З нами з:
Повідомлень: 260
Gold Poster
думаю бред.или не владеют ситуацией. как бы у каждого лицевой счет на оплату услуг горвод. осбб тут никаким боком если жильцы имеют договора с горводокан.
 
admin
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 21 вересня 2015 р. 21:01
З нами з:
01 січня 2010 р. Повідомлень: 1798
Gold Poster
В різних містах - по-різному. В Черкасах прямі договори з водоканалом. У Львові і Києві - договір через ОСББ, тому ОСББ спочатку акумулює кошти на рахунку, а потім однією сумою перераховує постачальнику.
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 21 вересня 2015 р. 22:09
З нами з:
Повідомлень: 1641
Gold Poster
Ресурсний центр ОСББ в м. Дніпропетровськ м.т. 0679424921 думаю там отримаєте вичерпану інформацію для свого регіону. 

Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 
romulj Автор повідомлення відслідковує зміни в цій темі
Re: Re: Вступ власників квартир до ОСББ
Додано: 21 вересня 2015 р. 22:10
З нами з:
Повідомлень: 1641
Gold Poster

Ресурсний центр ОСББ в м. Дніпропетровськ м.т. 0679424921 думаю там отримаєте вичерпану інформацію для свого регіону. 


>> тихвинский
Добрый вечер, разъясните пожалуйста такой вопрос: сегодня звонила в расчетный отдел горводоканала г. Днепропетровска, они сказали, что при ОСББ все владельцы индивидуально  перечисляют платежи на р/с ОСББ, а уже ОСББ обязаны перечислять им!!!!!!! Так ли это? 

Роман Гученко
Голова правління АОСББ "Сумщина",
Віце-президент ГО "Всеукраїнська рада голів ОСББ",
Член національно ради з питань ОСББ при КМУ
 

Додати повідомлення